اطلاعیه کارآموزی - دانشجویان واحد کرج

 

به اطلاع دانشجویانی که درس کارآموزی با بنده اخذ می نمایند می رساند، روال انجام کارآموزی به شرح زیر است:

به طور کلی دانشجویان می توانند محل کارآموزی خود را از بین شرکت ها، آزمایشگاه ها، کارگاه ها و پژوهشکده‌های تحقیقاتی، انتخاب نمایند. اگر محل کارآموزی مد نظر شما، هیچ یک از موارد فوق نبود، لازم است از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید محل کارآموزی را معرفی و به تایید بنده برسانید. برای شرکت ها و سازمان هایی که معرفی نامه نیاز دارند، لازم است به پژوهش مراجعه کرده و فرم های لازم را تهیه و تکمیل نمایید تا معرفی نامه برای شما صادر گردد. بعد از اتمام دوره کارآموزی لازم است فرم پایان دوره کارآموزی (فرم را از طریق گروه کامپیوتر تهیه فرمایید) توسط سرپرست شما در محل کارآموزی تکمیل و ﻣﻤﻬﻮر ﺑﻪ مهر شرکت گردد. سپس دانشجو موظف است فرم را به همراه گزارش کامل کارآموزی از طریق ایمیل برای بنده ارسال نماید.

نکته 1: دانشجویانی که شاغل هستند و شغل ایشان در ارتباط با رشته تحصیلی می باشد، نیاز به انتخاب محل کارآموزی ندارند. این دسته از دانشجویان می توانند فرم تکمیل شده پایان دوره کارآموزی مهر شده را به همراه گزارش فعالیت خود در شرکت مربوطه برای اینجانب ارسال نمایند.

نکته 2: این حق برای بنده وجود دارد که به هر دلیلی و در صورت لزوم محل کارآموزی را مورد بررسی قرار داده و یا از آن بازدید کنم.

نکته 3: گذراندن دوره های آموزشی غیر آنلاین به اندازه ای که تعداد ساعات کارآموزی را پوشش دهد، در موسسه های آموزشی معتبر، قابل قبول است. دانشجویانی که این روش را انتخاب می کنند می توانند اسکن گواهی دوره را به همراه گزارشی از فعالیت خود، ارسال نمایند. تاریخ دوره های گذرانده شده باید با تاریخ اخذ درس کارآموزی مطابقت داشته باشد، به این معنی که دوره های گذرانده شده در ماه ها و سال های گذشته، غیر قابل قبول است. همچنین این حق برای بنده وجود دارد که به هر دلیلی و در صورت لزوم گواهی ارسالی را استعلام کرده و صحت آن را مورد بررسی قرار دهم.

نکته 4: گزارش کارآموزی باید طبق فرمت زیر تهیه و تنظیم گردد و حتما باید شامل بخش های مورد نظر که در فایل زیر توضیح داده شده است، باشد.

نکته 5: هرگونه سوال و ابهام قبل و در حین انجام کارآموزی را می توانید از طریق ایمیل با بنده درمیان بگذارید.

 

فرمت تهیه گزارش کارآموزی:

عنوان حجم فایل
دانلود فرمت word جهت تهیه گزارش کارآموزی 57 کیلوبایت

 

تـاریخ امـروز

پنج شنبه, 31 خرداد 1403

جستجو در سایت

e-mail: stu@harifi.net

Copyright © 2015-2024 Sasan Harifi. All Rights Reserved